JEDNO MODULOVÉ DOMČEKY

Tento pohodlný kompletne zariadený jedno-izbák má obývaciu časť s rozkladaciou pohovkou a TV stenou. V kuchynskej zóne je nová, plne vybavená kuchyňa s jedálenským stolčekom a stoličkami. Kúpelňová časť sa skladá zo záchodu, umývadla a sprchového kútu.

Táto cena nezahrňuje dopravu. Prepravu domčeku ti môžeme zebezpečiť cez prepravnú spoločnost, ktorej ceny sa pohybujú od 2-3 eur za kilometer + nákladka / výkladka (20-40 eur). Alternatívne si môžeš zabezpečiť dopravu sám.

DETAILY

Jedno izbový apartmán / Štúdio


Veľkosť:
15 m2

Izby:
1

Kúpeľňa:
1

15.000 euro

PROCES PREDAJA

1

VYBER SI DOMČEK

Vyber si z našej stanovenej cenovej ponuky, alebo cez konzultáciu s vedúcim výroby, ktorý ťa pozorne vypočuje a prepočíta tvoju špecifickú víziu do nového cenníka. V tejto fáze ti bude taktiež poskytnutá presná doba dodania. Na oplátku, nám budeš musieť poskytnúť polohu tvojho budúcého domčeka. Nezabudni si predom prepočítať približnú cenu dopravy, pretože naše služby nezahrňujú cenu prepravy.

2

ZÁLOHA

Predtým ako začneme vyrábať tvoje nové bývanie, budeme potrebovať tvoju zaviazanosť cez uhradenie zálohy, ktorá je fixne ustanovená na 60% z celkovej ceny domčeka. Zostatok (40%) bude splatný po ukončení diela. Všetko bude legálne garantované predajnou zmluvou, ktorá sa medzi nami podpíše.

3

BEZSTAROSTNÉ UZAVRETIE

Nezahrávame sa - to znamena, že náš priamy a seriózny prístup vedie k tomu, že bez zbytočých starostí a obťiažností odchádzaš s kľúčami od svojho vysnívaného domčeka. Ten bude transportovaný a inštalovaný na tebou vopred pripravené miesto do dátumu dodania. Keď budeš s našou prácou spokojný a nebudeš mať žiadne iné požiadavky, tvoja úhrada zostatku (40%) bude následne vymenená za kľúče od tvojho nového bývania.

KONTAKT

Keď máš záujem si kúpiť domček, alebo sa jednoducho chceš len viac informovať, my budeme veľmi radi keď nás kontaktuješ.

POZRITE SI INÉ PROJEKTY

Vieme poskytnúť modulové domčeky iba ako zakladné stavby, bez zariadenia, vhodné pre obchody, kancelárie, garáže, verandy a pre iné špecificé účely.

DVOJ MODULOVÉ
TROJ MODULOVÉ