PROCES PREDAJA

1

VYBER SI DOMČEK

Vyber si z našej stanovenej cenovej ponuky, alebo cez konzultáciu s vedúcim výroby, ktorý ťa pozorne vypočuje a prepočíta tvoju špecifickú víziu do nového cenníka. V tejto fáze ti bude taktiež poskytnutá presná doba dodania. Na oplátku nám budeš musieť poskytnúť polohu tvojho budúcého domčeka. Nezabudni si predom prepočítať cenu dopravy, pretože naše služby nezahrňujú cenu prepravy.

2

ZÁLOHA

Predtým ako začneme vyrábať tvoje nové bývanie, budeme potrebovať tvoju úplnu zaviazanosť cez uhradenie zálohy, ktorá je fixne ustanovená na 60% z celkovej ceny domčeka. Zostatok (40%) bude splatný po ukončení diela. Všetko bude legálne garantované predajnou zmluvou, ktorá sa medzi nami podpíše.

3

BEZSTAROSTNÉ UZAVRETIE

Nezahrávame sa - to znamena, že náš priamy a seriózny prístup vedie k tomu, že bez zbytočých starostí a obťiažností odchádzaš s kľúčami od svojho vysnívaného domčeka. Ten bude transportovaný a inštalovaný na tebou vopred pripravené miesto do dátumu dodania. Keď budeš s našou prácou spokojný a nebudeš mať žiadne iné požiadavky, tvoja úhrada zostatku (40%) bude následne vymenená za kľúče od tvojho nového bývania.

PROCES VÝROBY

KONTAKT

Keď máš záujem si kúpiť domček, alebo sa jednoducho chceš len viac informovať, my budeme veľmi radi keď nás kontaktuješ.